Nazwa dziennika
|
Prowadzący
|
Uczestnicy
|
czas realizacji,
dzień tygodnia
|
Uwagi
|
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze
kl. I - III
|
Karolina Sutor
|
1.Kmieć Wojciech 2.Wiśniewska Alicja
3.Wiśniewska Zuzanna
|
wtorek
12.40-13.25
(6 lekcja)
|
co tydzień
|
Zajęcia dydaktyczno- -wyrównawcze z języka polskiego
kl. IV-VI
|
Izabela Jach
|
1. Julia Wiśniewska kl. 6
2. M.Gąsior kl. 6
3. Emilia Juchlke kl. 6
4. Zuzanna Sutor kl. 4
|
środa
13.30-14.15
(7 lekcja)
|
co tydzień
|
Zajęcia dydaktyczno- -wyrównawcze z języka polskiego
kl. VII-VIII
|
Lidia Karpińska
|
klasa 8:
1.Mateusz Stachura
2.Roland Sekuła
klasa 7:
1.Filip Sekuła
2.Wiktoria Tkacz
3.Igor Zgodziński
4.Kacper Kurmyło
|
czwartek
14.20-15.05
(8 godz.lekcyjna)
|
co tydzień
|
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- -społeczne kl. I-III
|
Izabela Sekuła
|
1.Tobiasz Fitek
2.Antoni Grocholski
|
wtorek
13.30 - 14.15
(7 lekcja)
|
co tydzień
|
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- -społeczne
kl. IV-VIII
|
Izabela Sekuła
|
1.Julian Piekarski
2.Martyna Skowronek
3.Emilia Juchlke
4.Mateusz Stachura
5.Anna Zbrzezna
|
poniedziałek
14.20 - 15.05
(8 lekcja)
|
co tydzień
|
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne kl. I-II
|
Dorota Przybyła
|
1. Tobiasz Fitek
2. Maja Jabłońska
3. Michał Kmieć
4. Wojciech Antoszczyk
|
poniedziałek
12.40 - 13.25
(6 lekcja)
|
co tydzień
|
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne kl. III
|
Dorota Przybyła
|
1. Wojciech Kmieć
2. Alicja Wiśniewska
3.Zuzanna Wiśniewska
|
wtorek
11.45 - 12.30
(5 lekcja)
|
co tydzień
|
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne kl. V i VI
|
Dorota Przybyła
|
1. Małgorzata Gąsior
2. Emilia Juchlke
3. Julia Wiśniewska
4. Artur Jurek
|
wtorek
13.30 - 14.15
(7 lekcja)
|
co tydzień
|
Zajęcia korekcyjno-
kompensacyjne kl.VII
|
Dorota Przybyła
|
1. Filip Sekuła
2. Wiktoria Tkacz
3. Igor Zgodziński
4. Kacper Kurmyło
5. Julian Piekarski
|
środa
14.20 - 15.05
(8 lekcja)
|
co tydzień
|
Zajęcia logopedyczne
|
Patrycja Piotrowska
|
1.Małgorzata Gąsior
2. Karol Mazurkiewicz
3.Marcel Kolanek
4.Antoni Jurek
5.Szymon Sufisz
6.Alicja Wiśniewska
7.Zuzanna Wiśniewska
8.Bartosz Telej
9. Aniela Górna
10.Michał Przyszlak
11.Piotr Korpus
12.Antoni Ekiert
13.Michał Kmieć
14. Maja Jabłońska
15.Ignacy Judka
16.Filip Radz
17.Antoni Rusak
18.Tymoteusz Tracz
19.Gabrysia Wojciechowska
20.Antoni Grocholski
21.Wojciech Kmieć
22. Michał Duszak
Oddział przedszkolny:
23. Maja Sufisz
24. Adrian Sufisz
25. Lena Staszuk
26. Marcin Lepsza
27. Martyna Pławucka
|
poniedziałek 8:00-8:45
poniedziałek 12:40-13:25
poniedziałek 13:30-14:15
poniedziałek 14:20-15:05
wtorek 10:50-11:35
środa 13:30-15:05
czwartek 11:45-12:30
piątek 10:50-11:35
|
co tydzień
od 05.09.2023r.
|
Zajęcia rewalidacyjne
w formie zajęć logopedycznych
|
Patrycja Piotrowska
|
1.Wojtek Antoszczyk
|
poniedziałek 11:35-12:35
czwartek 12:40-13:25
|
co tydzień
|
zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
|
Gierczyńska Emilia
|
cała zerówka
|
piątek 12:20 - 13:20
|
|
Zajęcia dydaktyczno- -wyrównawcze z matematyki
kl. IV i VI
|
Mirosław Gładysz
|
1. Gąsior Małgorzata
2.Juchlke Emilia
3. Wiśniewska Julia
4. Anna Zbrzezna
|
piątek 14.20 -15.05
|
Co drugi tydzień
|
Zajęcia rewalidacyjne
|
Marta Paluch
|
1.Grocholski Antoni
2. Zuzanna Sutor
|
Poniedziałek 13.30-14.20
Czwartek 13.30-14.20
|
Co tydzień
|